Diğer Haberler

Fenerbahçe yeni kalecisini buldu!

Fenerbahçe, kaleci arayışlarına devam ediyor. Başkan Ali Koç’un “Transfer için elimizdeki bütün cephaneliği kullanacağız. Tartışılmayacak 3 yıldız alacağız” açıklamaları, taraftarlar arasında büyük bir heyecan yarattı. Sarı-lacivertli ekip, büyük bir operasyonla bombaları bir bir patlatmak için çalışmalarını sürdürüyor. Altay Bayındır’ın yerine gelecek olan yıldız bir kaleci için harekete geçildi.

Fenerbahçe, Dinamo Zagreb’in ısrarla 10 milyon Euro talep ettiği Dominik Livakovic transferinde zorluklarla karşılaşınca rotayı David De Gea’ya çevirdi. Manchester United ile sözleşmesini uzatmayan İspanyol kaleci ile görüşmelere başlandığı belirtildi.

32 yaşındaki De Gea için kulüp yönetimi tüm maddi imkanları seferber etmiş durumda. De Gea, Fenerbahçe’nin şampiyonluk yolunda en önemli hamlelerinden biri olarak görülüyor.

Fenerbahçe’nin De Gea ile görüşmelerine başlaması, taraftarlar arasında büyük bir heyecan yaratmış durumda. İspanyol kaleci, dünya çapında tanınan bir isim olması ve kariyeri boyunca önemli başarılar elde etmesi nedeniyle Fenerbahçe’nin hedeflediği yıldız transferlerden biri olarak değerlendiriliyor.

De Gea’nın Fenerbahçe’ye transfer olması, takımın kale mevkisinde güçlü bir rotasyon seçeneği sunacak ve Altay Bayındır’ın yerini dolduracak nitelikte bir kaleci transferi olacak. Fenerbahçe yönetimi, De Gea transferini gerçekleştirebilmek için büyük bir çaba sarf ediyor ve tüm imkanlarını seferber etmeye hazır olduğunu gösteriyor.

Fenerbahçe’nin David De Gea ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden taraftarlar, transferin gerçekleşmesi durumunda takıma büyük bir güç katacağına inanıyor ve heyecanla haberleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu