Diğer Haberler

Fenerbahçe’de 2 Ayrılık Daha

Beklenmeyen puan kayıpları sonrasında sürpriz bir kararla Caner Erkin’i kadro dışı bırakan Fenerbahçe’de takımdan gönderilecek isimler belli olmaya başladı.

Peş peşe ayrılıklar yaşanacak olan Fenerbahçe’de gözden çıkarılan ilk isim Caner Erkin oldu. Trabzonspor ve Antalyaspor müsabakalarında maç kadrosuna alınmayan tecrübeli sol bekin Fenerbahçe’de artık bir geleceği olmadığı öğrenildi.

Cisse De Gözden Çıkarıldı

Geldiği günden bu yana beklentilerin altında kalan Cisse, takımdan gönderilecek isimler arasında yer alıyor. Öte yandan deneyimli futbolcunun sezon sonu futbolu bırakması bekleniyor.

Lemos’ta Yolcu

Cisse’nin yanı sıra beklentilerin altında kalan ve bulduğu şansları iyi değerlendiremeyen Lemos’un da sezon sonunda takımdan gönderilecek isimler arasında yer alıyor.

Ozan Tufan Satılıyor

Gelecek sezon mali yönden rahat hareket alanı sağlamak için oyuncu satışı yapmak isteyen Fenerbahçe’de orta saha mevkisindeki kalabalık sonrası ilk sıraya Ozan Tufan konuldu. Fenerbahçe yönetimi, İngiltere Premier Lig’den talipleri olan başarılı futbolcuya gelecek olan teklifleri değerlendirme kararı aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu