Diğer Haberler

Fenerbahçe’de 4 Yıllık İmza!

Fenerbahçe’nin genç kalecisi Altay Bayındır, sarı-lacivertli takımda kalmaya devam ediyor. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Fenerbahçe Yöneticisi Selahattin Baki’nin de katıldığı törende, Altay Bayındır ile 4 yıllık yeni bir sözleşme imzalandı.

Kaptan Altay Bayındır, Fenerbahçe’de yetişen genç yeteneklerden biri olarak öne çıkıyor. Performansıyla dikkat çeken ve geleceğin önemli kalecilerinden biri olarak gösterilen Altay, kulüple olan bağını güçlendirdi.

Başkan Ali Koç, imza töreninde yaptığı konuşmada, Altay’ın örnek bir futbolcu ve örnek bir kişilik olduğunu vurgulayarak, Altay’ın Fenerbahçe’de kalmaya devam edeceğinden hiçbir şüphesinin olmadığını dile getirdi.

Altay Bayındır da yaptığı açıklamada, Fenerbahçe’nin kendisi için çok özel bir kulüp olduğunu belirterek, “Bu büyük camianın bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Her zaman Fenerbahçe için elimden gelenin en iyisini yapacağım” dedi.

Fenerbahçe, genç ve yetenekli kalecisi Altay Bayındır ile 4 yıllık yeni sözleşme imzalayarak gelecekteki hedeflerinde önemli bir yere sahip olan oyuncusunu takımda tutmayı başardı.

Öte yandan güncel piyasa değeri 13 milyon Euro civarında olan Altay Bayindir, Fenerbahçe kariyeri boyunca 138 maçta sahaya çıkarken, kalesinde 154 gol görürken, 42 maçı da gol yemeden tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu