Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Ali Koç’a karşı ilk başkan adayı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Divan Kurulu toplantısında, “Aday çıkarın, kongreye gidelim” açıklaması kulüpte bir hareketlilik yarattı.

Aziz Yıldırım’ın desteklediği başkan adaylarından Ozan Balaban’ın seçim olacakmış gibi çalışmalar yaptığı ve camianın nabzını yokladığı öğrenildi.

Balaban’ın listesinde, Aziz Yıldırım’ın da yol arkadaşlarından olan İlhan Ekşioğlu, Mahmut Uslu ve Ali Yıldırım gibi isimlerin yer alması bekleniyor. Ancak Balaban’ın listesine almak istediği iki çok önemli isim daha var: Garanti Bankası eski genel müdürü Ergün Özen ve Murat Vargı. Balaban, camianın kılcal damarlarına işleyecek bir yönetim kurulu oluşturmayı amaçlıyor ve destekçisi Aziz Yıldırım da Özen ve Vargı’yı ikna etmek için çalışıyor. İkisine de “Fenerbahçe’yi beraber ayağa kaldıralım” çağrısı yapıyor.

Ozan Balaban’ın seçim turlarına şimdiden başladığı ve camianın nabzını yokladığı belirtiliyor. Balaban’ın listesinde yer alan isimlerin tamamı Fenerbahçe camiasında tanınan ve sevilen isimlerden oluşuyor. Özellikle Ali Yıldırım ve Mahmut Uslu, Fenerbahçe taraftarı tarafından sevilen isimler arasında yer alıyor. Ancak Balaban’ın listesindeki en önemli isimler Ergün Özen ve Murat Vargı. İkisinin de Fenerbahçe’ye önemli katkılar sağlayabileceklerine inanılıyor ve Balaban, ikisini listesine alarak camiayı heyecanlandırmayı hedefliyor.

Aziz Yıldırım’ın desteklediği Ozan Balaban’ın adaylığına ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak seçim çalışmalarının başlaması ve Balaban’ın camianın nabzını yoklaması, Fenerbahçe’de gelecek dönemde neler olabileceği konusunda spekülasyonlara yol açıyor. Fenerbahçe camiası, seçimlerin yapılacağı tarihi merakla bekliyor.

Bir Yorum

  1. selam AZİZ BAŞKAN İŞİN İÇİNDEYSE HERŞEYE EVET
    Hiç değilse hakkımızı savunur hayırlı olur inşallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu