Diğer Haberler

Fenerbahçe’de derbi sonrası ayrılık!

Fenerbahçe, Beşiktaş karşısında aldığı ağır yenilginin ardından kadrosunda ciddi bir revizyona gitmeye hazırlanıyor. Takımdan ayrılacak 4 futbolcu kesinleşirken, 8 oyuncunun da durumu belirsizliğini koruyor. İrfan Can Eğribayat, Gustavo Henrique, Ezgjan Alioski ve Nazım Sangare’nin takımdan ayrılacağı kesinleşti. Joao Pedro, Serdar Dursun, Enner Valencia ve Miha Zajc gibi oyuncuların ise gelecekleri hakkında net bir bilgi henüz yok.

Fenerbahçe, sezonun başında Jesus yönetiminde büyük umutlarla yola çıkmıştı ancak istenilen sonuçlar alınamamıştı. Beşiktaş maçındaki 4-2’lik yenilgi, takımda büyük bir hayal kırıklığı yarattı ve yönetim tarafından bir dizi değişiklik yapılması kararı alındı. Takımın performansını artırmak adına büyük bir nüksedilmesi gerektiği düşünülüyor.

Fenerbahçe’de ayrılacak futbolcuların yerine yeni oyuncuların transfer edilmesi bekleniyor. Takımın performansını artırmak için yapılan bu hamlelerin, önümüzdeki sezon için olumlu sonuçlar getirmesi hedefleniyor. Fenerbahçe’nin takım yapısında yapılacak değişiklikler, taraftarlar tarafından da büyük bir merakla bekleniyor.

Fenerbahçe, Beşiktaş karşısındaki mağlubiyetin ardından taraftarların büyük tepkisiyle karşılaşmıştı. Ancak takımın yeniden yapılanması için yapılan bu hamlelerin, gelecekte daha iyi sonuçlar getireceği umuluyor. Fenerbahçe’nin takım yapısında yapılacak olan değişiklikler, taraftarların da desteğini almasıyla daha da kolaylaşacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu