Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Emre Mor Kararı!

Transfer dönemi için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, kadrosunu güçlendirmek için Emre Mor’u transfer etme kararı aldı. Fenerbahçe’nin hücum hattında ikinci plana düşen Emre Mor, Avrupa kulüplerinin dikkatini çekti. Son dönemde teknik direktör Jorge Jesus tarafından genellikle sonradan oyuna alınan başarılı kanat oyuncusu, bireysel performansıyla takıma hem skor katkısı sağlıyor hem de rakip defanslar için ciddi bir tehdit oluşturuyor.

Sabah gazetesinin haberine göre, Emre Mor için kritik dönemler başlıyor. Avrupa kulüpleri, Emre’nin yeteneğinin farkında ve artık yaşının da getirdiği olgunlukla birlikte daha istikrarlı bir performans sergileyeceğini düşünüyorlar. Bologna, ilk olarak Emre Mor’u kiralamayı planlıyor ve sözleşmeye satın alma opsiyonunu da ekleyecek. Böylece Emre’nin performansına göre nihai kararını verecekler. Ancak Bologna dışındaki kulüplerin de Emre Mor’u takip ettiği belirtiliyor.

Transfer tahtasında beklenmedik bir anda kendine yer bulan Emre Mor, Beşiktaş maçında sergileyeceği performansla geleceği hakkında ipuçları verebilir. Emre Mor, İstanbul devine geldiği andan itibaren inişli çıkışlı bir performans sergilese de, yaşının getirdiği olgunlukla birlikte daha istikrarlı bir sezon geçirmesi bekleniyor.

Bu Sezon Ki Performansı

Güncel piyasa değeri 3.70 milyon Euro civarında olan Emre Mor, bu sezon sarı lacivertli formayla 31 maçta sahaya çıkarken, 4 gol ve 3 asistlik performansla oynadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu