Diğer Haberler

Fenerbahçe’de imza şov! Kadıköy’e yıldız yağacak

Fenerbahçe yönetimi, son dönemde gelecek vaat eden yetenekleri kadrosuna katmanın yanı sıra yeni sezonda dünyaca ünlü futbolcuları transfer etmeyi planlıyor. Takımlarında şans bulma konusunda sıkıntı yaşayan, ancak kaliteli oyuncuları hedef alan sarı-lacivertli yönetim, bazılarını kiralık olarak transfer etmeyi düşünüyor. Transfer listesinde Wilfried Zaha, Ryan Kent, Dominik Livakovic, Rodrigo Becao ve Jonathan Bamba gibi Avrupa’nın önemli kulüplerinde forma giyen yıldızlar bulunuyor.

Fenerbahçe, son yıllarda gelecek vaat eden genç oyunculara yatırım yaparak ve onları satış potansiyeli olan futbolcular olarak görerek transfer politikasını sürdürmüştü. Ancak yeni sezonda takımın ihtiyaç duyduğu mevkilere dünya çapında tanınmış isimlerle takviye yapma planı değişikliği getirecek. Teknik direktör Jorge Jesus’un da raporları doğrultusunda yönetim, güçlü mevcut kadroya 8 numara, sağ ve sol kanat, santrfor ve stoper gibi mevkilere transfer yapmayı düşünüyor ve bu doğrultuda görüşmelere şimdiden başladı.

Fenerbahçe, genç ve dinamik bir kadroya sahip olmanın yanı sıra deneyimli oyuncularla takımı güçlendirecek. 2018’de Ferdi Kadıoğlu ile başlayan geleceğe yatırım hamlesini takip eden sarı-lacivertli ekip, Altay Bayındır, Osayi Samuel, Attila Szalai, Kim Min-Jae, Arda Güler, Miguel Crespo, İsmail Yüksek, Diego Rossi ve Jayden Oosterwolde gibi genç yetenekleri kadrosuna katmıştı. Ancak gelecek sezon, bu genç ve dinamik kadroya dünya çapında tanınan yıldızlarla takviye etmeyi hedefliyor. Yönetim, çeşitli nedenlerle takımlarında yeterli fırsatı bulamayan oyuncuları yakından takip ediyor ve bazılarını kiralık olarak transfer etmeyi planlıyor.

Sonuç olarak, Fenerbahçe yönetimi gelecek sezon güçlü bir kadro oluşturmak için dünya çapında tanınan futbolcuları transfer etmeyi amaçlıyor. Kulüp, genç yeteneklere yapılan yatırımın yanı sıra deneyimli isimleri de takıma katmayı planlıyor. Yönetim, çeşitli nedenlerle takımlarında istedikleri şansı bulamayan futbolcuları gözlemleyerek, bazılarını kiralık olarak takıma dahil etmeyi düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu