Diğer Haberler

Fenerbahçe’de imza yolda!

Fenerbahçe, transfer çalışmalarına hız verirken, takımda kalması planlanan futbolcuların sözleşmelerinin detayları da ortaya çıkmaya başladı. Sarı-lacivertli ekip, iç transferde de hareketli bir dönem geçiriyor.

Altay Bayındır’ın sözleşmesini geçtiğimiz haftalarda uzatmış olan Fenerbahçe, şimdi de Enner Valencia ve Miha Zajc ile sözleşme uzatmayı hedefliyor. Adı son dönemlerde Beşiktaş ile anılan Zajc’ın Fenerbahçe ile sözleşme yenilemeye yakın olduğu bildirildi. Valencia’nın ise sözleşmesi sezon sonunda biteceği için yönetim, oyuncunun geleceğine dair kararını sezon sonuna kadar erteledi.

Sarı-lacivertli ekip, sözleşmesi 2024 yılında bitecek olan Miguel Crespo ile de uzun süredir temas halindeydi. Atletico Madrid gibi birçok takımın da talip olduğu Portekizli futbolcu, Fenerbahçe ile sözleşme yenilemeye yakın olduğu bildirildi. Akşam gazetesinin haberine göre, Miguel Crespo ile 2027 yılına kadar geçerli olacak yeni bir sözleşme imzalanacak. Oyuncunun maaşı da 1.5 milyon Euro’ya yükseltilecek.

Fenerbahçe’nin iç transferdeki bu hamleleri, takımın geleceği için umut verici bir tablo oluşturuyor. Özellikle Altay Bayındır, Miguel Crespo gibi genç ve başarılı oyuncuların takımda kalması, Fenerbahçe’nin gelecek sezonlar için daha güçlü bir kadroya sahip olmasını sağlayabilir. Bu arada sarı-lacivertli ekip, gelecek sezon için yapılacak transferlerle de adından söz ettirmeye devam ediyor. Takımın taraftarları da, transfer sürecinde yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyor ve umutlu bekleyişlerini sürdürüyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu