Diğer Haberler

Fenerbahçe’de İmzalar Yolda!

Fenerbahçe, gelecek sezonun kadrosunu oluşturmak üzere transfer çalışmalarına hız verdi. Takımın yapacağı transferler ve sözleşmesi sona erecek oyuncuların durumu hayranların merakını çekiyor.
Altay Bayındır’ın sözleşmesini geçtiğimiz haftalarda uzatan Fenerbahçe, milli kaleciyle 4 yıllık yeni sözleşme imzaladı. Ancak Enner Valencia ve Miha Zajc’ın geleceği hala belirsizliğini koruyor.

Sarı-lacivertliler, iki oyuncunun da sözleşmesini uzatmayı hedefliyor. Ancak yönetim, adı Internacional ile anılan Valencia için sezon sonunu beklemeyi tercih etti. Diğer yandan, adı Beşiktaş ile anılan Zajc’ın Fenerbahçe ile sözleşme uzatmaya yakın olduğu belirtiliyor.

Miguel Crespo ise, Fenerbahçe’nin sözleşme uzatmak istediği bir diğer isim. Atletico Madrid başta olmak üzere birçok takımın talip olduğu Portekizli oyuncunun sözleşmesi 2024 yılında sona eriyor. Ancak Fenerbahçe, oyuncuyu takımda tutmak için temaslarını sürdürdü ve son aşamaya geldi. Sarı-lacivertliler, Crespo ile 2027’ye kadar geçerli sözleşme imzalayacak ve oyuncunun maaşını 1.5 milyon Euro’ya yükseltecek.

Fenerbahçe taraftarları, takımın gelecek sezon kadrosunda hangi oyuncuların yer alacağını merakla bekliyor. Bu doğrultuda transfer çalışmalarının yanı sıra, takımın mevcut kadrosundaki isimlerle de sözleşme uzatma çalışmaları devam ediyor. Sarı-lacivertli yönetim, takımın başarısı için gereken adımları atmaya kararlı görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu