Süper Lig

Fenerbahçe’de İsmail Kartal-Alex de Souza dönemi!

Ziraat Türkiye Kupası finalinden sonra Portekizli teknik direktör Jorge Jesus’la yollarını ayıracak olan Fenerbahçe’de İsmail Kartal ve Alex de Souza dönemi başlıyor. Sarı-lacivertli kulübü yakından takip eden Ahmet Konanç, Samandıra’da yaşanan son dakika gelişmesini duyurdu.

Fenerbahçe, 11 Haziran’da Başakşehir ile Gürsel Aksel Stadı’nda oynayacağı maçtan sonra Jorge Jesus ile yollarını ayıracak. Bu ayrılığın ardından Başkan Ali Koç’un İsmail Kartal ve Alex de Souza projesini hayata geçireceği iddia edildi.

Ahmet Konanç, sarı-lacivertli kulübe yakın bir muhabir olarak Fenerbahçe’deki gelişmeleri aktarırken, ünlü yorumcunun “Fenerbahçe’de İsmail Kartal-Alex de Souza dönemi başlayabilir, hatta Alex ilk transferini yaptı bile” sözleri büyük bir etki yarattı.

Konuşmasında Ahmet Konanç şunları belirtti: “Fenerbahçe’de Jorge Jesus görevini Alex de Souza’ya bırakacak. Alex, Udinese’de oynayan Becao’yu transfer etmek için kendisiyle iletişime geçti. Alex, Samandıra’ya gelerek Arda Güler ile görüştü.”

“Başakşehir maçından sonra Jorge Jesus ayrılacak, hatta hocanın Ali Koç’a karşı bir hayal kırıklığı olduğu söyleniyor. Rakiplerin teknik direktörü belli olmasına rağmen Fenerbahçe’de yeni bir hoca henüz belirlenmedi. Transferler hangi kriterlere göre gerçekleşiyor?”

“Ali Koç, Ersun Yanal ile çalışmak istemiyor, Volkan Demirel için henüz erken, Aykut Kocaman ise Ali Koç’la çalışmaz. Geriye Sergen Yalçın ve İsmail Kartal kalıyor. Eğer Ali Koç yerli bir teknik adamla çalışacaksa, İsmail Kartal bu isim olacak.”

“Yönetim, İsmail Kartal ve Alex de Souza’yı birlikte çalıştıracak. Güney Amerikalı oyuncular ve yeni transferlerle birlikte takımda iyi bir uyum oluşturulabileceği düşünülüyor.”

Fenerbahçe’de yaşanan bu son dakika gelişmeleri, taraftarlar ve camia tarafından heyecanla karşılanırken, İsmail Kartal ve Alex de Souza’nın kulübe yeni bir ivme kazandırması bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu