Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Ivan Perisic Sevinci!

Fenerbahçe, savunmanın sol tarafına takviye yapma planları yapıyor ve Ivan Perisic’i uzun süredir radarında tutuyordu. Hırvat yıldızın Tottenham’daki geleceği belirsizliğini korurken, Fenerbahçe yönetimi fırsat doğması halinde transfer girişimlerine başlamayı planlıyor.

İngiliz basınına göre, yeni teknik direktör Ange Postecoglou’nun kadro planlamasında 34 yaşındaki Ivan Perisic’e yer vermediği belirtiliyor. Bu gelişmeyle birlikte Tottenham’ın deneyimli oyuncuyu gözden çıkardığı ifade ediliyor. Tottenham, geçtiğimiz sezon Ivan Perisic’i bedelsiz olarak Inter’den transfer etmişti. Şimdi ise sözleşmesinin 1 yıl daha devam etmesine rağmen bonservis bedeli talep etmeden oyuncuyu göndermeye hazır olduğu iddia ediliyor.

İvan Perisic ile daha önce iletişim kuran Fenerbahçe yönetiminin, görüşmeleri bir sonraki aşamaya taşımayı ve resmi bir adım atmayı planladığı ifade ediliyor. Oyuncunun tatilini Türkiye’de geçirmesi de bu transfer iddialarını güçlendiriyor.

Perisic, kariyerine kanat oyuncusu olarak başlamış olsa da son yıllarda daha çok sol bek pozisyonunda görev almaya başlamıştır. Geçtiğimiz sezon ise genellikle 3’lü savunma sistemine dahil edilen sol kanat bek olarak sıklıkla görev yapmıştır.

Fenerbahçe’nin savunmanın sol tarafına yapacağı bir transferle takımın deneyimli ve kaliteli bir oyuncuyu kadrosuna katmayı hedeflediği belirtiliyor. İvan Perisic’in gelmesi, takımın savunma hattına büyük katkı sağlayacağı düşünülen bir hamle olabilir.

Taraftarlar, Fenerbahçe’nin transfer çalışmalarını heyecanla takip ediyor ve Ivan Perisic gibi bir ismin takıma katılmasıyla güçlü bir kadro oluşturulacağına inanıyor. Transfer sürecinin gelişmeleri, resmi açıklamaların yapılmasıyla netlik kazanacak ve futbolseverlerin merakını gidermiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu