Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Ji-Sung Eom sesleri!

Fenerbahçe’ye sadece bir sezonluk performansıyla güçlü bir etki bırakan Kim Min-Jae, Napoli’ye transferi sonrasında bile takıma referans olmaya devam ediyor. Güney Koreli futbolcu, Fenerbahçe’ye olumlu bir rapor vererek takımın transfer çalışmalarında yardımcı oldu.

Bu referansın ardından Fenerbahçe, Güney Kore’de transfer araştırmalarını sıklaştırdı ve Gwangju forması giyen Ji-Sung Eom’u takibe aldı. 20 yaşındaki Eom, sağ ayağını etkin şekilde kullanabilen çok yönlü bir yetenek olarak görülüyor ve birden fazla mevkide oynayabiliyor.

Eom, sol ve sağ açık mevkilerinin yanı sıra 10 numara pozisyonunda da oynayabilen 1,74 boyundaki bir futbolcu olarak dikkat çekiyor. Transfermarkt verilerine göre, futbolcunun değeri 650 bin euro olarak belirlenmiş durumda.

Kim Min-Jae’nin Fenerbahçe’ye olumlu referans vermesinin yanı sıra, Eom’un da takıma sıcak baktığı ve transferi Avrupa’ya açılan bir kapı olarak gördüğü söyleniyor. Fenerbahçe, Eom transferi gerçekleştirdiği takdirde oyuncuyu geliştirerek daha yüksek bir gelirle Avrupa kulüplerine satabilme hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu