Diğer Haberler

Fenerbahçe’de koskoca bir sezon heba oldu!

Fenerbahçe’nin son dönemdeki kötü performansı, kulüpte önemli değişimleri de beraberinde getiriyor. Bu değişimler arasında, ünlü yorumcu Murat Zorlu’nun sert eleştirileri ve İsmail Kartal bombası dikkat çekiyor. Fatih Karagümrük maçında 3-3’lük beraberlikle ayrılan ve Kadıköy’de İstanbulspor’u yenemeyen Fenerbahçe’de, Jorge Jesus’un performansı tartışılırken, Murat Zorlu’nun İsmail Kartal sözleri bomba etkisi yarattı.

Murat Zorlu, Sports Digitale kanalında yaptığı açıklamalarda, İsmail Kartal’ın devam etmesi gerektiğini söylemişti ancak Jorge Jesus’u sezon başında gördükten sonra iyi ki Jesus’la anlaştıklarını söyledi. Ancak hocanın üstten bakma tavırları, taraftarlara, camiaya ve ülkeye saygısının olmaması gibi eleştirilerle devam etti.

Ali Koç İsmail Kartal’ı İstiyor!

Zorlu, Jorge Jesus’un Fenerbahçe’yi kaldırabilecek bir karaktere sahip olmadığını ve taraftarlarına saygısının olmadığını iddia etti. Bunun yanı sıra, Ali Koç’un İsmail Kartal’ı istediğini, her sene bir hocayla sezona başlamaktan sıkıldığını ve bu yüzden İsmail Kartal’ı tercih ettiğini düşündüğünü söyledi. Emre Belözoğlu’nun ve İsmail Kartal’ın tercih edilmesine anlam veren Zorlu, Jorge Jesus’la yola devam edilemeyeceğini savundu.

Fenerbahçe’nin son dönemdeki kötü performansı ve Jorge Jesus’un eleştirilmesi, kulüpte değişimlerin yaşanmasına neden oluyor. İsmail Kartal’ın Fenerbahçe’nin yeni hocası olarak atanması bekleniyor. Ancak, resmi bir açıklama henüz yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu