Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Mert Hakan Şaşkınlığı

Fenerbahçe’de üst üst alınan kötü sonuçlar nedeniyle Malatyaspor maçında sarı lacivertli taraftarlar Mert Hakan ve İrfan Can Kahveci’ye protestoda bulundu.

Fenerbahçe’de ikinci yarıda oyundan alınan İrfan Can Kahveci ile Filip Novak’ın golünde asisti yapan Mert Hakan Yandaş taraftarlar tarafından büyük tepkilere maruz kaldı.

TRT Spor’da konuşan Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe taraftarının zaman zaman tepki gösterdiği Mert Hakan Yandaş’ın performansını yorumladı.

Fenerbahçeli oyuncuların moral ve motivasyonunun ilk yarıda yerlerde olduğunu ifade eden Rıdvan Dilmen, “Taraftarın bir reaksiyonu oldu. Futbolcuların kulakları taraftarda tabi yönetim de nasibini aldı. Yüzün eskidiği zaman taraftarın en çok tepki gösterdiği oyuncu olursun. Bugün de top her ayağına geldiğinde, Mert Hakan’a tribünde bir tepki vardı. Ama benim en çok beğendiğim oyuncu Mert Hakan’dı. Etkili ve eforlu bir oyun oynadı.” dedi.

Mert Hakan’ın sahanın en çok koşan ve topla buluşan isim olduğunu söyleyen Rıdvan Dilmen, “Etkili bir oyun oynadı, gol kaçırdı. Nedense taraftar Mert Hakan’a takılmış, bu çok sıkıntılı bir durum. Protesto olabilir ama bir oyuncuya haksız bir protestoyu ilk kez gördüm.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Mert Hakan Yandaş, 8.2 Rating ile maçın en iyi oyuncusu oldu.

Mert Hakan Yandaş’ın Yeni Malatya maçı performansı:

*4 toplam şut

  • 3 şut pası
  • 7 kazanılan sahipsiz top
  • 89 topla buluşma
  • %84.7 pas isabeti
  • 1 asist

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu