Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Sergen Yalçın Sürprizi!

Fenerbahçe, teknik direktör Jorge Jesus’un görevinden ayrılma ihtimali sonrası yönetim yeni bir hoca arayışı içinde. Son iddialara göre, Beşiktaş’ın eski futbolcusu ve teknik direktörü Sergen Yalçın, Fenerbahçe’nin radarında.

Spor gazetecisi Serdar Ali Çelikler’in “Tatava” programında yaptığı açıklamaya göre, Fenerbahçe yönetimi, hem eski futbolcusu olan Sergen Yalçın ve eski kalecisi Volkan Demirel ile görüşme halinde.

Çelikler, Fenerbahçe’nin Volkan Demirel’e iki ay artı bir yıllık sözleşme teklif ettiğini, Sergen Yalçın’ın ise sadece iki aylığına gelmeyi kabul ettiğini açıkladı. Ancak, henüz Ali Koç’un bizzat görüşme yapmadığını ve sadece yöneticilerin bu konuda araştırma yaptığını belirtti.

SERGEN YALÇIN: “FENERBAHÇELİ DOĞDUM”

Sergen Yalçın, Beşiktaş’ta hem futbolcu olarak hem de teknik direktör olarak şampiyonluk yaşamış bir isim. 1999 yılında Fenerbahçe’ye transfer olduğunda verdiği bir röportajda, “Formasını giydiğim takım için sahada her şeyimi ortaya koyarım. Ben de her çocuk gibi küçüklüğümde bir takımın hayranıydım. Fenerbahçeli olarak doğdum, ama Beşiktaş’ta yıldızlaştım. O camiada Sergen oldum. Unutmam mümkün değil.” ifadelerini kullanmıştı.

Öte yandan, Fenerbahçe’nin mevcut teknik direktörü Jorge Jesus ile yollarının ayrılacağı söylentileri de giderek artıyor. Serdar Ali Çelikler, Jesus’un tazminatının olmadığını ve sadece iki aylık maaşı olduğunu belirtti. Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası’nda Kayserispor ile eşleşti ve bu maçın ardından teknik direktör konusunda kararını açıklayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu