Diğer Haberler

Fenerbahçe’de Valencia Kararı!

Fenerbahçe futbol takımının başarılı oyuncusu Enner Valencia, bu sezon sergilediği performansla yıldızlaştı. Ancak oyuncunun sözleşmesi sezon sonunda sona erecek ve Brezilya ekibi Internacional ile adı anılıyor. Fenerbahçe yönetimi ise oyuncunun takımda kalması için yeni bir sözleşme teklifi sundu.

Geçtiğimiz hafta Valencia’nın menajeri ile yapılan son görüşmede, Fenerbahçe’nin oyuncuya 1+1 yıllık sözleşme ve bonuslarla birlikte 1.5 milyon Euro maaş teklif ettiği öğrenildi. Valencia’nın şu anda Fenerbahçe’den net 1.5 milyon Euro aldığı biliniyor.

Ancak Internacional’in oyuncuya yıllık 2.5 milyon dolar maaş ve 2+1 yıllık sözleşme önerdiği de gelen bilgiler arasında. Valencia’nın şu anki isteği ise Fenerbahçe’de kalmak.

Fakat iki teklif arasındaki farklar Valencia’nın kararını zorlaştırıyor. Valencia’nın sarı-lacivertli kulübün maaş teklifini kabul edebileceği, ancak sözleşme süresinin net 2 yıl olmasını istediği belirtiliyor.

Yakın gelecekte Valencia’nın menajeriyle Fenerbahçe yönetimi arasında yeni bir görüşme yapılacağı öğrenildi. Oyuncunun sarı-lacivertli takımda kalıp kalmayacağı ise önümüzdeki günlerde kesinlik kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu