Diğer Haberler

Fenerbahçe’den Aykut Kocaman sürprizi!

Fenerbahçe’de teknik direktörlük konusunda sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Jesus’un görevinin sona ermesine az kala, Fenerbahçe’nin teknik direktör adaylarından birinin eski teknik direktörü Aykut Kocaman olduğu iddia ediliyor. Başarılı teknik adam, 5 yıl aradan sonra tekrar Fenerbahçe’de görev yapabilir.

Fenerbahçe’de Aykut Kocaman iddiaları giderek artıyor. Jesus’un koltuğunun sallandığı bir dönemde, Fenerbahçe’nin teknik direktör adaylarından birinin Aykut Kocaman olduğu söyleniyor. İmzaların atılması halinde tecrübeli teknik adam, Fenerbahçe’deki üçüncü dönemini yaşayacak.

Eğer Kayserispor maçında kötü bir sonuç alınırsa, Jesus’un görevine son verilmesi bekleniyor. Aksi takdirde teknik direktörün sezon sonunda ayrılması kesinleşti. Tüm bu senaryoları göz önünde bulunduran Fenerbahçe, teknik direktör adaylarıyla görüşmelere şimdiden başladı. Sabah gazetesinin haberine göre, bu adaylardan biri de Aykut Kocaman.

Fenerbahçe’de daha önce 2 dönem teknik direktörlük yapan ve 1 Süper Lig, 2 Türkiye Kupası kazanan Aykut Kocaman, Sarı-Lacivertlilerin en önemli adaylarından biri olarak gösteriliyor. Ali Koç, başkanlık görevine geldikten sonra gönderdiği Aykut Kocaman’a birkaç ay önce özür dileyerek yeniden takıma dönmesi için teklifte bulunmuştu.

Ancak Fenerbahçe’nin teklifini resmileştirmesi durumunda, Aykut Kocaman’ın ne cevap vereceği merak konusu. 58 yaşındaki teknik adam, bu sezon birçok takımdan teklif almasına rağmen tümünü reddetmiş ve yeni sezonda takım çalıştırmaya başlayacağını belirtmişti.

Aykut Kocaman, Fenerbahçe’de teknik direktör olarak 197 maça çıktı ve 118 galibiyet, 37 yenilgi ve 42 beraberlik aldı. Başarılı hoca, Sarı-Lacivertlilerle maç başına 2.01 puan ortalaması yakalayarak önemli bir başarıya imza atmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu