Diğer Haberler

Fenerbahçe’den ayrılmak için eski takımına haber yolladı!

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe, hızlı bir transfer politikası izlerken, ayrılık haberleri de takımı meşgul etmeye devam ediyor. Bu kapsamda forma şansı bulamayan oyunculardan Joao Pedro da transfer söylentileriyle gündeme geldi. İşte detaylar…

Geçtiğimiz sezon şampiyonluk mücadelesinde Galatasaray’a kaybeden Fenerbahçe, yeni sezon öncesi takımı güçlendirmek için transfer çalışmalarına hız vermişti. İsmail Kartal’ı teknik direktörlük görevine getiren Sarı-Lacivertliler, Ryan Kent ve Edin Dzeko gibi önemli transferleri de gerçekleştirerek umutlu bir başlangıç yapmıştı.

Ancak takımdan ayrılacak isimler de merak konusu olurken, Joao Pedro adından da ilginç bir transfer iddiası ortaya atıldı.

Sport Today’de yer alan habere göre, geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’ye transfer olan ve sakatlıklar nedeniyle fazla maç kaçıran Joao Pedro, Sarı-Lacivertli takımdan ayrılmak istiyor.

Oyuncunun İtalya’ya dönmek istediği belirtilen habere göre, Pedro’nun eski kulübü Cagliari’nin bir hücum oyuncusu aradığı ve bu boşluğu Joao Pedro ile doldurmayı düşünebileceği ifade edildi. Torino’nun da Pedro için devrede olduğu ancak oyuncunun tercihinin öncelikle Cagliari olduğu vurgulandı.

Joao Pedro’nun Fenerbahçe’den ayrılmak istemesi, transfer sürecinde dikkat çeken bir gelişme olarak değerlendiriliyor. İtalya’ya dönme isteğiyle birlikte Cagliari’nin ilgisinin olması, oyuncunun eski kulübüne geri dönmek için fırsat aradığını gösteriyor. Resmi açıklamaların ve transferin tamamlanmasının ardından Joao Pedro’nun geleceği netlik kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu