Diğer Haberler

Fenerbahçeli Taraftarlara Müjdeli Haber

Devre arası transfer döneminde ilk olarak iç transfere yönelen Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu ve Berke Özer için harekete geçti.

İç transferde çalışmalara başlayan Fenerbahçe’de Jose Sosa, Serdar Aziz, Ferdi Kadıoğlu ve Berke Özer gibi isimlerin sözleşmeleri 30 Haziran 2022 tarihinde bitecek.

Özellikle genç futbolcularını kaptırmak istemeyen Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu ve Berke Özer ile 5’er yıllık yeni sözleşme yapmak için iki oyuncuyla da resmi temaslara başlıyor. Diğer taraftan Jose Sosa ve Serdar Aziz’le ise sezon sonunda yollar ayrılacak.

HEDEF OCAK AYI GELMEDEN İMZALARI ATTIRMAK

Edinilen bilgilere göre Fenerbahçe, sözleşmeleri bitecek olan iki genç yıldızı Ferdi Kadıoğlu ve Berke Özer için teklif hazırlıyor. Fenerbahçe yönetiminin hedefi ocak ayı gelmeden bu iki isme 5’er yıllık yeni sözleşmeyi imzalatmak.

FERDİ KADIOĞLU YERLİ STATÜSÜNDE OYNAMAYA DEVAM EDECEK

Sarı-lacivertli idareciler, Ferdi Kadıoğlu’nun A Milli Takım tercihini Türkiye’den yana yapmasından memnun. Bu sayede 22 yaşındaki Ferdi, Türk statüsünde oynamaya devam edecek. Yönetimin bu tercihi de göz önünde bulundurarak bir teklif yapacağı gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu