Diğer Haberler

Fenerbahçe’nin 2 yıldızı Beşiktaş’a…

Fenerbahçe’nin bu sezon şampiyonluk yarışında iddialı bir şekilde yer aldığı bir dönemde, gelecek sezon için de transfer çalışmaları devam ediyor. Bu doğrultuda, takımdan ayrılacak isimler de belli olmaya başladı. Ancak son iddialara göre, Fenerbahçe’nin iki yıldız oyuncusunun ezeli rakibi Beşiktaş’ın ilgi odağı haline geldiği konuşuluyor.

İlk olarak, Fenerbahçe’nin Yunan oyuncusu Dimitris Pelkas’ın adı Beşiktaş ile anılıyor. Pelkas, Fenerbahçe’nin Hull City’ye kiralık olarak gönderdiği bir oyuncu. Ancak Pelkas, İngiliz ekibinde istediği fırsatları bulamadı ve sezon sonunda kulübüyle sözleşmesi sona erecek. Beşiktaş, Pelkas’ın serbest kalmasını bekliyor ve bu oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor.

İkinci olarak, Slovenya’nın milli takımında da forma giyen Miha Zajc’ın adı Beşiktaş ile anılıyor. Başarılı futbolcunun sözleşmesi sezon sonunda tamamlanacak ve Beşiktaş da bu durumu fırsat bilerek oyuncuyu kadrosuna katmak istiyor. Zajc, Fenerbahçe’nin yeni sözleşme teklifine henüz olumlu yanıt vermediği için, Beşiktaş’ın düzenli ilk 11’de oynama önerisi oyuncunun dikkatini çekebilir.

Beşiktaş’ın transfer hedefleri arasında yer alan Pelkas ve Zajc, Fenerbahçe’nin rakibi olmak yerine takımda kalabilirler. Ancak bu transfer iddialarının ne kadar gerçekçi olduğu ve oyuncuların nihai kararlarının ne yönde olacağı henüz bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu