Diğer Haberler

Fenerbahçe’nin Genç Yıldızı Takımdan Ayrıldı!

Fenerbahçe’nin genç yeteneklerinden İsak Vural, İsveç Ligi takımlarından Hammarby’e kiralanmıştı ancak lisansı çıkarılamadığı için pilot takımda kalmıştı. Sarı-Lacivertlilerin İsveç’e giden genç oyuncusu İsak Vural konusunda yeni bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe’nin Türkiye Futbol Federasyonu’na yaptığı bildiride, İsak Vural’ın sözleşmesinin feshedildiği belirtildi. İsveç basınından Fotboll Direkt’in haberine göre, Hammarby İsak Vural’ı bonservis bedeli ödemeden kadrosuna dahil etti ve genç oyuncu ile uzun süreli bir sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe’nin gözde isimlerinden İsak Vural, geçtiğimiz sezon Hammarby’e kiralanmıştı ancak lisansı çıkarılamadığı için sadece pilot takımla antrenmanlara çıkmıştı. Sarı-Lacivertli takımda şans bulamayan genç oyuncunun İsveç’e gidişiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Fenerbahçe’nin Türkiye Futbol Federasyonu’na yaptığı bildiride, İsak Vural’ın sözleşmesinin feshedildiği belirtildi.

İsveç basınında yer alan Fotboll Direkt’in haberine göre, Hammarby İsak Vural’ı bonservis bedeli ödemeden kadrosuna dahil etti. Genç oyuncu ile uzun süreli bir sözleşme imzalandığı ifade edildi. Bu gelişme ile İsak Vural’ın, Hammarby’de kalıcı olarak forma giyeceği tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu