Diğer Haberler

Fenerbahçe’nin Stoperlerine Talip Çıktı!

Brezilya kulübü Sao Paulo, transfer piyasasında stoper arayışına girdi. Bu doğrultuda Fenerbahçe’nin Gustavo Henrique ve Luan Peres ile birlikte Benfica’nın stoperi Lucas Verissimo önerildi. Ancak transferler arasında en düşük ihtimal olarak Lucas Verissimo görünüyor. 27 yaşındaki Brezilyalı stoper için Benfica’nın en az 6.5 milyon euro talep ettiği belirtiliyor.

Fenerbahçe’nin Luan Peres için de en azından 5.5 milyon euro istediği kaydedildi ve bu transferin gerçekleşme ihtimalinin düşük olduğu ifade edildi. Ancak Gustavo Henrique’nin transferi için en yakın ihtimal olduğu belirtildi. Sarı-lacivertli kulübe sezon başında 1.4 milyon euro kiralama ve 1.4 milyon euro şartlı satın alma opsiyonuyla transfer olan Gustavo Henrique, 23 maçta forma giydi ve 3 gol atıp 2 asist yaptı.

Sao Paulo’nun savunma hattına takviye yapmak istemesi bekleniyor. Ancak hangi stoperlerle anlaşabilecekleri konusunda net bir bilgi henüz yok. 

Taraflar arasında yapılan görüşmeler sonucunda transferlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği de önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu