Transfer

Fenerbahçe’nin Transfer Bütçesi Ne Kadar? Rekor Bedel

Fenerbahçe’de Teknik Direktör Mourinho’ya sunulan transfer bütçesi dudak uçuklattı. Fenerbahçe’nin transfer bütçesi ne kadar? Detaylar haberimizde.

Fenerbahçe’de Ali Koç, 3. dönem için başkanlığa seçildi. Genel kurul sonrasında artık gözler önümüzdeki sezonun planlamalarına çevrildi. Teknik Direktör Mourinho‘nun gelmesiyle Avrupa’nın da gündemine oturan Fenerbahçe’de ünlü hocaya rekor bir transfer bütçesi ayrıldığı iddia edildi. Fanatik’teki habere göre Jose Mourinho’nun yakın arkadaşı menajer Victor Becali, Fenerbahçe’nin transfer gündemi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

YILDIZLARI GETİREBİLİR

Fenerbahçe‘nin Mourinho’ya 100 milyon euroluk bir transfer bütçesi verdiğini dile getiren Becali, “Fenerbahçe ona rekor bir bütçe verdi. Çok ama çok değerli oyuncular getirecek. Mourinho 100 milyon euronun üzerinde oyuncu getirebilir” yorumunu yaptı. Galatasaray efsanesi Gheorghe Hagi’nin oğlu Ianis Hagi’nin Fenerbahçe’ye olası transferiyle ilgili konuşan Victor Becali, Rumen futbolcunun Mourinho’nun favorileri arasında yer aldığını belirtti, ancak bu konuda somut bir gelişme olmadığını da sözlerine ekledi.

100 milyon Euroluk transfer bütçesi iddiası Fenerbahçeli taraftarları heyecanlandıracak gibi görünüyor. Bu rakamla hangi ünlü isimlerin takıma kazandırılacağı ise merak konusu.

REKOR TRANSFER BÜTÇESİ

Fenerbahçe’nin Mourinho’ya 100 milyon euroluk bir transfer bütçesi verdiğini dile getiren Becali, “Fenerbahçe ona rekor bir bütçe verdi. Çok ama çok değerli oyuncular getirecek. Mourinho 100 milyon euronun üzerinde oyuncu getirebilir.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu