Diğer Haberler

Fenerbahçe’ye 3 dünya yıldızı birden geliyor!

Fenerbahçe, transfer sürecindeki etkinliğiyle dikkat çeken ve kadrosunu yeni yıldızlarla güçlendiren bir performans sergiliyor. Konferans Ligi’nde iyi bir başlangıç yaparak rahat bir şekilde tur atlayan sarı-lacivertliler, üç önemli transferde daha nihai aşamalara gelmiş durumda.

Cengiz Ünder transferinde yaşanan çıkmaz sona erdi. Marsilya’nın yüksek talepleri nedeniyle zorlu bir süreç yaşayan Fenerbahçe yönetimi, çözüm için teklifini 10 milyon Euro’nun üzerine çıkararak yeni bir ödeme planı sundu. Marsilya’nın büyük ölçüde bu öneriyi kabul ettiği belirtiliyor ve Cengiz Ünder’in her an imzalayabileceği ifade ediliyor.

Cengiz Ünder’in yedeği olarak düşünülen Karl Toko Ekambi transferi de hala aktif olarak takip ediliyor. Fenerbahçe yönetimi, bu süreci hızlandırmak amacıyla Lyon’a 2.5 milyon Euro bonservis teklifinde bulundu. Ekambi’nin transferinin de son aşamalara geldiği ve yakın zamanda resmiyet kazanabileceği öğrenildi.

Üçüncü bomba ise Boşnak orta saha oyuncusu Rade Krunic. Fenerbahçe, Krunic’in transferine “Evet” cevabını aldı. Ancak İtalyan ekibi Milan ile hala pazarlıklar devam ediyor. Milan’ın yüksek bonservis talebinin üstesinden gelmek adına görüşmeler sürdürülüyor ve Krunic’in transferinin de olumlu bir şekilde sonuçlanması bekleniyor.

Fenerbahçe, bu üç önemli transferle kadrosunu daha da güçlendirmeyi ve gelecek sezon için iddialı bir ekip oluşturmayı hedefliyor. Taraftarlar, yeni yıldızların takıma katılmasıyla birlikte heyecanla gelecek maçları bekliyor ve Fenerbahçe’nin başarı dolu günlerine geri dönüşünü umutla takip ediyor. Takımın göstereceği performans ve yeni transferlerin katkısıyla başarı grafiğinin yükseleceği düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu