Diğer Haberler

Fenerbahçe’ye Rekor Bonservis!

Fenerbahçe’nin genç oyuncusu Ferdi Kadıoğlu, Avrupa’nın önde gelen kulüplerinin dikkatini çekiyor. Jorge Jesus yönetiminde takımın parlayan yıldızı haline gelen Ferdi, Ajax ve Napoli gibi önemli kulüpler tarafından takip ediliyor.

Özellikle Napoli, Fenerbahçe’den yaptığı Eljif Elmas ve Kim Min-Jae transferleriyle mutlu olurken, şimdi de Ferdi Kadıoğlu’nu transfer etmek için uğraşıyor.

Ancak Napoli, ekonomik açıdan eli çok güçlü değil ve bu nedenle Khvicha Kvaratskhelia’nın satışından gelen parayla Ferdi Kadıoğlu’nu transfer etmeyi planlıyor. İddialara göre, PSG Gürcü yıldız için 180 milyon euro ödemeyi kabul etti ve bu transfer, Napoli’nin Ferdi Kadıoğlu için pazarlıklarını güçlendirecek.

Fenerbahçe’nin genç yeteneği için istediği rakam 25 milyon euro civarında. Eğer Napoli bu rakamı kabul ederse, Fenerbahçe kulüp tarihindeki en yüksek transfer satışını gerçekleştirecek. Ferdi Kadıoğlu, bu sezon ligde oynadığı 23 maçta 1 gol ve 3 asist yaparak kendisini gösterdi.

Fenerbahçe’nin genç yıldızı, Avrupa’nın önde gelen kulüpleri tarafından takip edilmesiyle birlikte kariyerine önemli bir adım atabilir. Napoli’nin Ferdi Kadıoğlu için yapacağı transfer satışı, Fenerbahçe’nin kasasını dolduracak ve kulüp tarihinde bir rekora imza atılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu