Diğer Haberler

Fenerbahçe’ye tarihi transfer çalımı!

Galatasaray, geçtiğimiz sezon Süper Lig şampiyonluğunu elde ettikten sonra yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Sarı-kırmızılı ekip, Mauro Icardi transferinde sona yaklaşırken, bu transferle Fenerbahçe’ye büyük bir çalım atmayı planlıyor.

Galatasaray Başkanvekili Erden Timur, Mauro Icardi transferinin ardından ikinci bir forvet oyuncusu almayı düşündüklerini belirterek, “2. forvet almamız gerekiyor. Icardi ile birlikte ikili oynayabilmesi önemli.” şeklinde sinyaller verdi. Timur ayrıca, “Icardi’nin durumu netleşmeden ikinci forveti bekliyoruz. Santrforların farklı özellikleri olduğu için diğer bir tip oyuncuyu da transfer etmemiz gerekebilir.” dedi.

Fenerbahçe’nin ilgilendiği Sebastian Szymanski konusunda da konuşan Erden Timur, “Sebastian Szymanski ile ilgilendik ve görüşmelerimiz oldu. Değerli ve uygun bir bonservis bedeli ödenebilir bir oyuncu. Maaş konusunda belirli bir sınırın üzerine çıkmıyoruz.” şeklinde konuştu.

Galatasaray’ın bu hamlesi, Fenerbahçe’nin transfer çalışmalarında büyük bir darbe olabilir. Sebastian Szymanski’nin potansiyel bir hedef olması, Galatasaray’ın transferde atacağı dev bir adım olarak görülüyor.

Bu haberde, Galatasaray’ın yeni sezon için transfer çalışmalarını sürdürdüğü ve Mauro Icardi’nin transferinde sona yaklaşıldığı belirtiliyor. Ayrıca, Galatasaray’ın Fenerbahçe’nin ilgilendiği Sebastian Szymanski’ye de talip olduğu ve bonservis bedeli konusunda sınırlı bir bütçeyle hareket ettikleri ifade ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu