Diğer Haberler

Fenerbahçe’yi Bekleyen 2 Tehlike

Devre arası transfer dönemi için girişimlerini sürdüren Fenerbahçe’de Ferdi Kadıoğlu ve Berke Özer’in yeni sözleşme imzalamaması düşündürüyor.

Fenerbahçe’de sezon sonu sözleşmeleri bitecek olan Berke Özer ve Ferdi Kadıoğlu, dün itibariyle yani 1 Ocak 2022 tarihinden itibaren Avrupa’dan her kulüple görüşebilecek. Bu sezon Fenerbahçe’nin parlayan yıldızları Türkiye hariç Avrupa’nın her liginden teklif alabilir ve görüşmeler yapabilir.

RESMİ ANLAŞMA İMZALAMADI

30 Haziran 2022’de sözleşmeleri bitecek iki genç oyuncu henüz Fenerbahçe ile resmi bir anlaşma imzalamadı. Fenerbahçe hem Ferdi hem de Berke ile görüşmelerini yaptı. Önümüzdeki hafta içinde yeni görüşmelerin yapılması bekleniyor.

BEDAVAYA KAPTIRABİLİR

Bu nedenle Fenerbahçe’nin elini çabuk tutması gerekiyor. Aksi takdirde iki potansiyelli genç yıldız bedavaya Avrupa kulüplerine kaptırılabilir.

İKİSİ DE FORMDA

Bu sezon özellikle Vitor Pereira yönetiminde iki genç yıldız da parladı. Özellikle Ferdi Kadıoğlu performansını yukarı çekti ve Fenerbahçe’deki en iyi dönemini geçirdi. 22 yaşındaki Ferdi, 22 resmi maçta oynadı, 2 gol 2 asist yaptı. Altay Bayındır’ın sakatlanmasıyla kaleyi devralan 21 yaşındaki Berke Özer de 14 resmi maçta eldivenleri giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu