Diğer Haberler

Ferdi Kadıoğlu Yuvadan Uçuyor

Fenerbahçe’nin genç yeteneği Ferdi Kadıoğlu için Avrupa’dan teklifler geliyor. Ferdi Kadıoğlu için Sarı-Lacivertli kurmayların kapıyı 12 milyon eurodan (218 milyon TL) açacağı ancak bu rakamın üzerine çıkılması ihtimalinin de yüksek olduğu belirtiliyor.

Fenerbahçe’de teknik direktör Jorge Jesus’un vazgeçilmez isimlerinden birisi haline gelen Ferdi Kadıoğlu, Avrupa’nın önemli kulüplerinin dikkatini çekmeye başladı.

Sarı-Lacivertlilerin Süper Lig’de Alanyaspor ile Kadıköy’de oynayacağı zorlu karşılaşmaya 6 Avrupa kulübünün temsilci yollayacağı bilgisi geldi. Bu 6 kulüpten 4’ünün Napoli, Lazio, Leipzig ve Sevilla olduğu öğrenildi. Güncel piyasa değeri 10-11 milyon euro civarında olan Ferdi Kadıoğlu için Sarı-Lacivertli kurmayların kapıyı 12 milyon eurodan (218 milyon TL) açacağı ancak bu rakamın üzerine çıkılması ihtimalinin de yüksek olduğu belirtiliyor.

DEĞERİNİ BULURSA İZİN ÇIKABİLİR

Eğer ortaya Fener yönetiminin tatmin olacağı bir rakamın ortaya çıkması durumunda Ferdi Kadıoğlu’nun Ocak ayındaki ara transfer döneminde Avrupa’nın önemli kulüplerinden bir tanesine transfer olma ihtimali bir hayli yüksek görünüyor. Ocak’ta transfer gerçekleşmezse sezon sonunda da ciddi pazarlıkların olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Hem dörtlü savunmanın sağ ve sol kanatlarında hem de üçlü savunmada orta sahanın sağ ve sol kanatlarında başarıyla oynayabilen Ferdi Kadıoğlu özellikle geçtiğimiz sezondan itibaren çok ciddi bir çıkış gösteriyordu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu