Diğer Haberler

Ferdi Kadıoğlu’nun babasından transfer açıklaması

Fenerbahçe’nin son iki sezonda en istikrarlı ismi olarak öne çıkan ve takımın en değerli oyuncularından biri olan Ferdi Kadıoğlu, sezon sonunda rekor bir bedelle Fenerbahçe’den ayrılması bekleniyor. Ferdi’nin babası Feyzullah Kadıoğlu, oğluyla ilgili açıklamalarda bulundu. Ferdi’nin milli takım seçimi sürecinde sık sık konuşan Baba Kadıoğlu, bu kez oğlunun transfer durumuyla ilgili biraz daha fazla bilgi verdi.

Ferdi Kadıoğlu’nun gururlu babası, Beyaz TV’ye konuşarak oğlunun transfer durumuna açıklık getirdi. Ferdi’nin Fenerbahçe’den ayrılacağı yönündeki iddialara karşılık, Feyzullah Kadıoğlu, “Transfer işine ben karışmıyorum. Şu anda Ferdi, Fenerbahçe’de kalıyor” şeklinde konuştu.

Ferdi’nin transfer durumuyla ilgili olarak Napoli’nin en büyük aday olduğu iddia edilmişti. Ancak Newcastle United, Brighton ve Milan’ın da Ferdi’yi istediği ortaya çıktı.

Hollanda vatandaşı olan Ferdi için Fenerbahçe’nin beklentisi, minimum 20 milyon euro. Yaz aylarında gelen teklifler değerlendirilecek ve bir karar verilecek.

Ferdi, yakın zamanda Türkiye Milli Takımı’nı seçerek ay-yıldızlı formayı giymeye başlamıştı. Bu da genç oyuncunun uluslararası arenadaki değerini artıran bir faktör oldu.

Fenerbahçe’nin gelecek sezon için planlamaları içinde Ferdi Kadıoğlu’nun büyük bir rol oynaması bekleniyordu. Ancak transfer spekülasyonları, oyuncunun geleceğini belirsiz hale getirdi ve hayranlar arasında merak uyandırdı.

Taraftarlar, Ferdi’nin Fenerbahçe’de kalmasını ve takıma katkı sağlamaya devam etmesini umut ediyor. Ancak transfer sürecinin ilerleyişi ve kulüp yönetiminin kararları, Ferdi Kadıoğlu’nun nihai hedefini ve geleceğini şekillendirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu