Diğer Haberler

FIVB Erkekler Milletler Ligi’nde ikinci hafta başlıyor

2023 FIVB Erkekler Milletler Ligi’nin ikinci haftası, yarın oynanacak altı karşılaşma ile başlayacak.

Volkan Demirel Fenerbahçe ile görüşmek için uçağa bindi!

Fenerbahçe’de yeni teknik direktör arayışları, Jorge Jesus’un ayrılığının ardından hız kazanmış durumda. Başkan Ali Koç, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Camiayı bilecek, camianın evladı olacak, Samandıra’ya ruh aşılasın düşüncesi de var. Camiayı bilen, ruhu bilen 2 tane Türk hoca ortaya çıkıyor.” ifadelerini kullanmıştı. Bu sözlerin ardından akıllara gelen isimler arasında başta Volkan Demirel yer alırken, genç teknik adamın havalimanında çekilen bir fotoğrafı gündemi sarsmış durumda.

Ali Koç’un bu sözleri sonrasında birçok isim ortaya atılmıştı ve iddialar arasında Volkan Demirel’in deprem sonrası tekrar ayağa kalkmaya çalışan Hatayspor’un başındaki teknik direktör olduğu ve 2021-22 sezonunun ikinci yarısında Fenerbahçe’de görev yapmış olan İsmail Kartal’ın da adının geçtiği belirtilmişti.

Bu gelişmeler yaşanırken, sosyal medyada dolaşıma giren bir fotoğraf büyük ilgi çekti. Fotoğrafta, Volkan Demirel’in Bodrum Havalimanı’nda olduğu ve fotoğrafa “Güle güle git gel baboşum” notunun düşüldüğü görülüyor. Bu fotoğraf, Volkan Demirel’in Fenerbahçe ile görüşmek için İstanbul’a gittiği şeklinde yorumlanmıştır.

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktör arayışları devam ederken, taraftarlar ve futbol kamuoyu Volkan Demirel’in olası bir görevlendirme durumunda takıma vereceği katkıları ve tecrübesini merakla beklemektedir. Ancak resmi bir açıklama yapılmadan, söylentilerin ve iddiaların netleşmesi için beklemek gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu