Süper Lig

“Fransa’dayım, şimdi izledim, Icardi Galatasaray’da kaldı”

Galatasaray’ın sezonun parlayan yıldızı ve taraftarların gönlünde taht kuran Mauro Icardi için heyecanlı bir bekleyiş devam ediyor.

Sarı-kırmızılılar, Mauro Icardi’yi takımda tutmak için ellerinden geleni yapıyor. PSG ile bonservis konusunda pazarlıklara başlayan Galatasaray yönetimi, aynı zamanda oyuncunun maaşı konusunda da anlaşma zemini arayışında.

Öte yandan, yıldız golcüye birçok teklif geldiği konuşuluyor.

Bu konuda bilgi veren futbol yorumcusu Ertem Şener, Mauro Icardi’nin transferiyle ilgili önemli gelişmeleri paylaştı. Şener’in açıklamaları şu şekilde:

“Fransa’dayım ve izledim. L’Équipe TV yayınında Roma’nın 8 milyon Euro’luk teklifinin Mauro Icardi için konuşulduğunu duydum. Fransız yorumcular, ‘Suudi Arabistan devreye girebilir, Milan, Roma sıradalar’ şeklinde konuşuyor.”

Ancak Galatasaray yönetiminden aldığım bilgiye dayanarak, tekrar belirtmek isterim ki, Mauro Icardi Galatasaray’da kaldı.” şeklinde konuştu.

Bu açıklamalar, Galatasaray taraftarlarının içini rahatlatacak nitelikte. Mauro Icardi’nin takımda kalacağı haberleri, sarı-kırmızılı camiada büyük bir sevinçle karşılandı. Galatasaray yönetimi, önemli bir golcüyü kadrosunda tutmanın mutluluğunu yaşıyor ve taraftarların da bu konuda rahat olmalarını sağlıyor.

Galatasaray, Mauro Icardi’nin katkılarıyla yeni sezonda büyük hedeflere ulaşmayı amaçlıyor. Taraftarlar, bu önemli oyuncunun takımda kalmasıyla birlikte gelecek sezon için umutlu bir şekilde beklemeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu