Transfer

Galatasaray, İrfan Can Kahveci’yi Bitiyor

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim’in ısrarla kadrosunda görmek istediği İrfan Can Kahveci için yönetim, tüm şartları zorluyor.

İrfan Can Kahveci ile prensip anlaşmasına varan Galatasaray, Başakşehir’i ikna etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Başakşehir’in 10 milyon Euro bonservis bedeli talep etmesi nedeniyle para + takas yönetimiyle transferi bitirmek isteyen Galatasaray yönetimi, bir yandan da alternatif arayışına girdi.

MADDE MADDE İRFAN CAN GERÇEKLERİ:

  • 1- Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ ile Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak arasında geçen hafta görüşme gerçekleşti.
  • 2- Başkan Gümüşdağ pazarlıkta İrfan Can Kahveci’ye 10 milyon Euro değer biçince takas ve zorunlu satın alma opsiyonlu kiralama formülleri masaya koyuldu.
  • 3- Galatasaray dışında Rusya’dan bir teklif alan İrfan Can’ın tercihi sarı-kırmızılı takım oldu ve gitmek istediğini Başakşehir Yönetimi’ne söyledi. Luyındama dışında Babel ve Diagne seçenekleri de gündeme getirildi. İrfan Can’a 1 milyon Euro yıllık garanti ücret veren Başakşehir, takası kabul etmesi halinde aradaki ücret farkını Galatasaray’a ödetecek.
  • 4 – Galatasaray İrfan Can’ı, İrfan Can Galatasaray’ı istiyor, Başakşehir de bu transferden kârlı çıkmanın planlarını yapıyor. İki kulüp arasında görüşmeler bu hafta devam edecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu