Süper Lig

Galatasaray’a Barça’dan Bir Transfer Daha

Gelecek sezon kadro planlamasını sürdüren Galatasaray, Barcelona formasını terleten 21 yaşındaki genç orta saha Alvaro Sanz için harekete geçti.

Süper Lig’in geri kalan kısmını en iyi şekilde tamamlamayı hedefleyen Galatasaray’da transfer çalışmaları da hız kazandı. İki Barcelona maçı ve Beşiktaş karşısında oynanan futbol teknik direktör Domenec Torrent’in koltuğunu sağlamlaştırdı.

Alınmasını istediği İnaki Pena’nın gösterdiği Galatasaray forması altında gösterdiği performans da Torrent’in fikirlerini değerli hale getirdi. Luis Campos ve Sensibile’nin ardından gelse de yaz aylarında yapılacak transferlerde de Torrent’in sözleri önemli sayılacak. Erick Pulgar gibi veto ettiği bir oyuncu bundan sonra kesinlikle alınmayacak.

ORTA GÜÇLENECEK

Luis Campos ve Sensibile’nin ardından gelse de yaz aylarında yapılacak transferlerde de Torrent’in sözleri önemli sayılacak. Erick Pulgar gibi veto ettiği bir oyuncu bundan sonra kesinlikle alınmayacak.

Pena’yı aldıran Torrent’in yönetime ismini verdiği son oyuncu ise Barcelona B Takımı’nda forma giyen Alvaro Sanz…

Başarılı hoca, 21 yaşındaki oyuncunun orta sahadaki sorunu çözebileceğini bildirirken başkan Burak Elmas’ın Pena’nın yanı sıra Alvaro Sanz’ın da kiralanması için Barcelona Başkanı Laporta ile temasta olduğu öğrenildi.

Barcelona 16, 18 ve 19 takımlarında oynadıktan sonra B Takımı’na yükselen Alvaro Sanz Catalan, bu sezon toplamda 25 maça çıktı. Bu maçların 2’si LaLiga, 1’i de Kral Kupası’nda olmak üzere A takım forması giydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu