Süper Lig

Galatasaray’a geldiğine bin pişman!

Galatasaray’ın devre arasında Sassuolo’dan transfer ettiği Kaan Ayhan, takımda forma şansı bulmakta zorlanıyor ve opsiyonunun kullanılmamasını talep ettiği iddia edildi. 28 yaşındaki oyuncu, Galatasaray’da yalnızca 180 dakika forma giydi ve yeni sezonda da yedek kalacağını düşündüğü için Okan Buruk’a giterek takımdan ayrılmak istediğini dile getirdi. Kaan Ayhan, sözleşmesinde bulunan 2.8 milyon euro’luk satın alma opsiyonunun kullanılmamasını istedi.

Sassuolo’nun, 2.5 milyon euro’luk bedel karşılığında Kaan Ayhan’ı geri göndermeye hazır olduğu belirtildi. İddialara göre, Kaan’ın ilk hedefi Galatasaray’dan ayrılırsa Bundesliga’ya geri dönmek.

Kaan Ayhan, Galatasaray’a transfer olduğu günden bu yana istediği düzeyde forma şansı bulamadı. Bu durumun devam etmesi halinde takımdan ayrılmak istediği öne sürülüyor. Ancak, Galatasaray yönetimi hala oyuncunun takımda kalmasını istiyor ve opsiyonunu kullanmaktan vazgeçmeyi düşünmüyor.

Kaan Ayhan’ın bu sezonki performansı, Galatasaray taraftarları arasında da tartışma konusu oldu. Bazı taraftarlar, oyuncunun takıma katkısının az olduğunu düşünüyor, diğerleri ise ona daha fazla şans verilmesi gerektiğini savunuyor. Galatasaray yönetimi, Kaan Ayhan’ın geleceği konusunda kararını en kısa sürede vereceği belirtiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu