Süper Lig

Galatasaray’da milli yıldızın vedası kesinleşti!

Galatasaray’da transfer çalışmaları devam ederken bir yandan da takımdan ayrılacak futbolcuların listesi belirleniyor. Milli futbolcular Emre Kılınç ve Taylan Antalyalı’nın ardından bir başka milli oyuncuyla daha yolların ayrılacağı açıklandı. Galatasaray, milli formayı da giymiş olan deneyimli stoperle resmi olarak vedalaşma kararı aldı.

Sarı-kırmızılı ekip, Emre Kılınç ve Taylan Antalyalı için Ankaragücü ile temaslarını sürdürürken, Fatih Terim döneminde transfer edilen milli futbolcunun ayrılığıyla ilgili detaylar henüz açıklanmadı. Galatasaray, yaptığı açıklama ile futbolcuya teşekkür edecek.

Son olarak kadro dışı kalan Alpaslan Öztürk, Eyüpspor’a kiralanmıştı. Geçtiğimiz haftalarda kadro dışı bırakıldığı iddiaları ortaya atılan milli futbolcu, son 10 maçın 7’sinde kadroda yer almadı. Bu durum, Galatasaray’ın oyuncuya kesin olarak veda etmesine neden oldu.

Galatasaray yönetimi, transfer çalışmaları kapsamında kadrosunu güçlendirmeye devam ederken, takımdan ayrılacak futbolcuların da listesini belirliyor. Milli futbolcuların takımdan ayrılması beklenirken, Alpaslan Öztürk’ün ayrılığı ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. Sarı-kırmızılı ekip, taraftarlarına yeni transfer haberleriyle birlikte veda edeceği futbolcuların isimlerini de açıklayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu