Süper Lig

Galatasaray’da Sam Adekugbe Yolcu!

Galatasaray’ın yeni transferlerinden Sam Adekugbe, henüz beklenen performansı sergileyemedi. Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük, Vole Plus Youtube kanalında takım hakkında yorum yaptı ve Adekugbe’nin performansı konusunda teknik heyetin bir karar alacağını söyledi.

“ADEKUGBE’YE TEŞEKKÜR EDİLECEK”

Küçük, Adekugbe’nin beklentileri karşılamadığını belirterek, “Adekugbe, Galatasaray seviyesinde değil. Bu benim görüşüm, ancak maç sonrasında konuştuğumda Okan hocanın da performansından memnun olmadığı bilgisini aldım” dedi. Muhtemelen sezon sonunda Adekugbe’ye teşekkür edileceğini de ekledi.

“KAZIMCAN KARATAŞ OYNAYACAK”

Küçük, bundan sonra sol bekte Kazımcan Karataş’ı göreceğimizi de söyledi. Sezon sonunda ise takıma bu bölgeye takviye yapılacağını belirtti. Galatasaray, hedefine ulaşırsa şampiyonluk yaşayacak ve Adekugbe de takımdan ayrılmış olacak.

Galatasaray taraftarları, Adekugbe’nin performansı konusunda endişeli ve hayal kırıklığı yaşarken, teknik heyetin de bu duruma çözüm bulması bekleniyor. Takımın sol beki konusunda yapılan değişiklikler, ilerleyen dönemlerde nasıl sonuçlar vereceği merakla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu