Galatasaray’dan Çiftte Transfer

Gelecek sezonun planlamasını sürdüren Galatasaray, yaz transfer dönemi açılmadan 2 transferini noktaladı. Yıldız futbolcunun menajeri Galatasaray’ı doğrularken “Bunu artık saklayamayız” ifadesini kullanarak transfere yeşil ışık yaktı.

GALATASARAY’DAN İKİ TRANSFER DAHA! MENAJERİ DOĞRULADI

Sarı kırmızılı takımda transfer hız kazandı. Alpaslan Öztürk ve Aytaç Kara ile anlaşma sağlayan ve iki oyuncuyu resmen açıklamaya hazırlanan Galatasaray, iki transferi daha bitirmek için çalışmalarını hızlandırdı. Yıldız futbolcunun menajeri de Galatasaray’ı doğruladı.

ALPASLAN TAMAM SIRADA HALİL AKBUNAR VAR

Galatasaray, Göztepe ile yollarını ayıran Alpaslan Öztürk ile haftalar öncesinden prensipte anlaşmaya varmıştı. Alpaslan Öztürk’ün kısa süre içinde resmen açıklanması ekleniyor. Galatasaray, Göztepe’de forma giyen Halil Akbunar’ın transferi için de girişimlerde bulunuyor. Galatasaray ve Göztepe arasında Halil Akbunar görüşmeler sürüyor.

AYTAÇ KARA DA İMZALAYACAK

Galatasaray, Alpaslan Öztürk ile birlikte Kasımpaşa ile sözleşmesi biten Aytaç Kara’yı kadrosuna katmaya hazırlanıyor. Galatasaray, Kasımpaşa’da kadro dışı bırakılan Aytaç Kara ile prensip anlaşmasına varmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu