Genel

Galatasaray’dan Mustafa Cengiz açıklaması

Galatasaray, dün ameliyata alınan Başkan Mustafa Cengiz hakkında sosyal medyadan açıklama yaptı.

Galatasaray’da halsizlik ve kilo kaybı nedeniyle 30 Nisan’da kaldırıldığı hastaneden 15 Mayıs’ta taburcu edilen Başkan Mustafa Cengiz dün acilen ameliyata alındı. 7 Mayıs’taki beyin ameliyatının ardından mide ameliyatı olan Cengiz’in sağlık durumu ile ilgili kulüpten yapılan açıklamada, “Başkanımızın daha önce planlanan ve tedavi sürecinin bir parçası olan mide ameliyatı Prof. Dr. Dursun Buğra tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir” denilmişti.

Son yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz, geçirmiş olduğu başarılı mide ameliyatının sonrasında bugün yoğun bakımdan çıkarılarak normal odaya alınmıştır.

Başkanımızın genel sağlık durumu iyidir.

Kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü”

Futbol Federasyonu, Basketbol Federasyonu Kulüpler Birliği, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzon başta olmak üzere kulüpler art arda geçmiş olsun mesajları yayınlarken Mustafa Cengiz’in başarılı bir ameliyat geçirdiğini belirten Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay da şunları söyledi: “2 kritik ameliyat başarıyla geçmiş oldu. Camiamıza, başkanımıza geçmiş olsun. İnşallah kısa sürede tedavi süreci sonuçlanacak ve başkanımız görevinin başına gelecektir.”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu