Süper Lig

Galatasaray’dan tarihi sponsorluk anlaşması

Galatasaray Futbol Takımı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde bulunan stadyumunun isim sponsorluğu için RAMS Global ile anlaştı. 2023-2024 sezonundan itibaren geçerli olacak bu anlaşma ile stadyumun ismi “RAMS Park” olarak değiştirilecek. İsim ve sponsorluk anlaşmasının imza töreni, Ali Sami Yen Spor Kompleksi’nde düzenlendi ve törene Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur ve RAMS Türkiye CEO’su Devran Bülbül katıldı.

Devran Bülbül, toplantıda yaptığı konuşmada anlaşmadan dolayı büyük bir mutluluk duyduklarını ifade etti ve “RAMS Global’in kalbi şimdi Türk sporu için atacak. Galatasaray, Türkiye’nin en köklü ve prestijli kulüplerinden biridir. Biz 6 farklı ülkede faaliyet gösteren bir şirketiz ve hayatın her alanında insanların yanında olmayı hedefliyoruz. Galatasaray, tarihi başarılarla dolu ve Türkiye’nin gururu olmuştur. Bu gurur bize emanettir ve Türk sporuna değer katmak istiyoruz. Bu topraklara ve Türk sporuna olan inancımızla bu anlamlı iş birliği için Galatasaray yönetimine teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Erden Timur ise Kazakistan’ın önemli şirketlerinden biri olan RAMS Global’in ciddi yatırımlar yaptığını belirterek, bu iş birliğinin her açıdan değer katacağını düşündüğünü ifade etti. Ayrıca, RAMS Global ile gerçekleştirilen bu iş birliğinin kendileri için önemli ve gurur verici olduğunu dile getirdi. Erden Timur, RAMS ailesine teşekkürlerini sunarak duygularını paylaştı.

GALATASARAY BU ANLAŞMAYLA 213 MİLYON 600 BİN TL GELİR ELDE EDECEK.

Bu anlaşma sayesinde Galatasaray kulübü 213 milyon 600 bin TL’lik bir gelir elde edecek ve bu önemli gelirin kulüp faaliyetlerine katkı sağlaması bekleniyor.

RAMS Global’in Türk sporuna ve Galatasaray’a olan katkılarıyla, Türk futbolunun gelişimine ve başarılarına katkıda bulunması bekleniyor. Galatasaray taraftarları da RAMS Park adı altında stadyuma olan bağlılıklarını ve coşkularını daha da artırarak takımlarını desteklemeye devam edecek. Bu iş birliğinin Türk sporuna olumlu yansımaları, futbolseverlerin ve spor dünyasının yakından takip ettiği önemli bir gelişme olarak dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu