Süper Lig

“Galatasaray’ın istediği isim Türkiye’ye geldi”

Başta Galatasaray olmak üzere Türkiye’nin büyük kulüplerinin uzun süredir peşinde olduğu milli oyuncu Mert Müldür, Türkiye’ye gelmiştir. Mert Müldür’ün menajeri Max Hagmayr, bu transferin tarihi olduğunu belirtmişti.

Kaan Ayhan ile birlikte Türk kulüplerinin transfer listesinde uzun süredir adı geçen milli oyuncu, tekrar gündeme gelmiştir. Geçtiğimiz sezonun devre arasında Galatasaray’a transfer olan Kaan Ayhan’ın ardından sağ bek, stoper ve ön libero pozisyonlarında forma giyebilen Mert Müldür için de en çok Galatasaray’ın adı anılmıştı.

Yıine Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor gibi kulüpler de Mert Müldür’le ilgilendiği konuşulan takımlar arasındaydı. 8+3 kuralının devam etmesiyle birlikte önemi daha da artan 24 yaşındaki sağ bek, geçtiğimiz sezon sakatlık nedeniyle sadece 3 maçta forma giyebilmişti.

Bugün ise yıldız oyuncu sosyal medya hesabından Türkiye’ye geldiğine dair bir paylaşım yapmıştır. Tatil için Türkiye’ye gelen Mert Müldür’ün İstanbul’da transfer görüşmeleri yapması beklenmektedir. Menajeri Max Hagmayr geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada, Mert Müldür’ün sakatlığını atlattığını ve Sassuolo’da forma giymekten mutlu olduğunu belirtmişti. Transfer konusunda henüz net bir şey söylemek doğru olmasa da önümüzdeki haftalarda Mert Müldür’ün geleceği hakkında bazı gelişmelerin yaşanacağı ifade edilmiştir.

Mert Müldür’ün Türkiye’ye gelmesi, transfer spekülasyonlarını da beraberinde getirmiştir. Milli oyuncunun Türkiye’deki geleceği merakla beklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu