Süper Lig

Galatasaray’ın Yeni Transferi Wilfried Zaha İstanbul’da!

Galatasaray, Wilfried Zaha transferi için görüşmelere başladığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi. Fildişi Sahilli futbolcuyu taşıyan uçak, Atatürk Havalimanı’na başarıyla iniş yaptı.

Zaha’nın Galatasaray’da alacağı ücret de netlik kazandı. Sarı-kırmızılılar, 30 yaşındaki Wilfried Zaha ile 3 yıllık bir kontrat imzalayacak. Ünlü futbolcu, her yıl 5.5 milyon euro maaş alacak.

Transferin bir diğer önemli detayı ise Zaha’ya yapılacak olan imza parası oldu. Galatasaray, deneyimli oyuncuya 6 milyon euro değerinde bir imza parası ödeyecek.

Bu transfer, Galatasaray’ın kadrosunu güçlendirme hedefine önemli bir adım olarak değerlendiriliyor. Zaha’nın hücum gücü ve tecrübesiyle takıma katkı sağlaması bekleniyor. Taraftarlar da heyecanla Zaha’nın Türkiye sahalarında boy göstermesini ve takıma olan katkısını merakla bekliyor.

Galatasaray yönetimi, Zaha transferini tamamlayarak kadroyu daha da güçlendirmeyi ve önümüzdeki sezon hedefleri için önemli bir koz elde etmeyi amaçlıyor. Kulüp yetkilileri, taraftarların desteğiyle birlikte Zaha’nın da takıma uyum sağlamasını ve başarılı bir performans sergilemesini dört gözle bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu