Diğer Haberler

Giresunspor birlik ve beraberlikle ayağa kalkabilir

Yamak, “İyi niyetli çabalarımızı ve kurtuluş reçetemizi ortaya koymuşken bu durumu ‘kulübü devretmek için çaba harcıyor’ basitliğine indirmek, en hafif tabirle içinde bulunduğumuz realiteyi çarpıtmaktır”

Fenerbahçe’nin yeni hocası İsmail Kartal! İşte imza atacağı tarih

Fenerbahçe’de son dakika transfer haberleri gelmeye devam ediyor. Sarı-lacivertli takım, teknik direktör belirsizliğine son vererek İsmail Kartal’ı tekrar göreve getirme kararı aldı. 62 yaşındaki deneyimli teknik adam, üçüncü kez Fenerbahçe’nin başına geçecek ve resmi sözleşmeyi imzalayacağı tarih belirlendi. İşte detaylar:

İsmail Kartal’ın resmi imza töreni için beklenen tarih ortaya çıktı. Şu anda Suudi Arabistan’da bulunan ve hac ibadetini gerçekleştiren tecrübeli teknik direktörün, perşembe günü İstanbul’a döneceği bildirildi. İsmail Kartal’ın, son kez Başkan Ali Koç ile bir araya gelerek görüşeceği ve resmi sözleşmelerin imzalanacağı ifade edildi.

Ayrıca, yeni sezon hazırlıklarının 2 Temmuz Pazar günü başlayacağı Fenerbahçe’ye iletilmiş durumda. İsmail Kartal’ın da 1 Temmuz Cumartesi gününden itibaren Fenerbahçe’deki çalışmalara başlaması bekleniyor.

17 Haziran’da gerçekleşen Mali Genel Kurul’da, Samandıra’yı ve camiayı iyi tanıyan bir “yerli hoca” arayışında olan Başkan Ali Koç’un tanımına en uygun ismin İsmail Kartal olduğu belirtilmişti. İsmail Kartal, sadece bir yıllık aranın ardından tekrar Fenerbahçe’ye dönerek bu tarife uygun olarak göreve başlayacak.

İsmail Kartal’ın resmi imza sürecinin tamamlanmasıyla birlikte Fenerbahçe, yeni sezon öncesi teknik direktör sorununu çözmüş olacak. Takım, Kartal yönetimindeki çalışmalara hız verecek ve hedeflerine ulaşmak için güçlü bir kadro oluşturma yolunda ilerleyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu