Süper Lig

Haluk Yürekli: “Fenerbahçe, İstanbul’a getirdi, Galatasaray masasından aldı”

Galatasaray Kulübü, büyük bir transfer hamlesiyle Brezilyalı yetenekli futbolcu Tete ile anlaşmaya vardı.

Galatasaray’da heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Sarı kırmızılı ekip, Fenerbahçe’nin de uzun bir süredir transfer etmeye çalıştığı 23 yaşındaki Brezilyalı sağ kanat oyuncusu Tete ile anlaşmayı başardı.

Spor Gecesi Digital Youtube kanalında sunucu Haluk Yürekli, Tete transferiyle ilgili detayları paylaştı.

Yürekli’nin açıklamaları şu şekilde:

“TETE İLE PRENSİPTE ANLAŞMA SAĞLANDI, HUKUKİ SÜREÇ DEVAM EDİYOR”

“Galatasaray Kulübü, Tete ile temelde anlaşmaya vardı fakat transfer henüz kesinleşmedi. Hukuki bazı prosedürlerin tamamlanması gerekiyor, bunun üzerinde çalışmalar devam ediyor. FIFA’nın ‘Haksız fesih bulunmuyor’ şeklinde bir karar vermesi durumunda, Galatasaray yönetimi yarın Tete’nin resmi sözleşmesini imzalatma aşamasına gelebilir. Bu, ikinci bir zafer olarak Erden Timur’un rakibine karşı üstünlüğünü bir kez daha kanıtlar nitelikte.”

“GALATASARAY, FENERBAHÇE’NİN ELİNDEN OYUNCUYU KAPTIRDI”

“Oyuncuyu İstanbul’a getirdiniz mi? Getirdiniz. Transfer görüşmeleri yapıldı mı? Evet, yapıldı. Prensip olarak anlaşıldı mı? Evet, anlaşıldı. Ancak sözleşme imzalanmadı. Tıpkı geçmişte yaşanan Zaha transferinde olduğu gibi, Galatasaray bu defa da rakip takımın masasından oyuncuyu kaptı. Eskiden Florya’ya gidip oyuncuyu almaktan bahsediyorduk, şimdi ise durum tersine döndü!” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu