Süper Lig

Haluk Yürekli: “Galatasaray’ın başarılarını görmekten kafayı yiyecek”

Galatasaray, lider olarak yoluna devam ederken algı çalışmaları başladı.

ALİ KOÇ’A TEPKİ

Spor Gecesi Digital Youtube programında Haluk Yürekli, gündemle ilgili yorumlarda bulundu.

GALATASARAY’IN BAŞARILARINI GÖRMEKTEN KAFAYI YİYECEK

“Sezon başında Galatasaray doğranırken açıklama yapmayan Fenerbahçe neden bugün açıklama yapıyor? At koşturuyorlardı, ‘Dur’ dediler. Açıklamalar başladı. Çünkü Ali Koç, Galatasaray’ın başarılarını görmekten kafayı yiyecek.” ifadelerini kullandı.

SACHA BOEY İMZAYI ATIYOR!

Galatasaray’da bu sezonun en değerli oyuncusu olan Sacha Boey için önemli gelişmeler yaşanıyor. Yurt dışından birçok talibi olan Sacha Boey’i ucuza kaptırmak istemeyen Cimbom, Fransız sağ beke Ocak ayında yeni ve zamlı bir sözleşme imzalatacak. Böylelikle oyuncunun serbest kalma değeri yükseğe çekilecek.

Performansını her geçen hafta yükselten ve Avrupa devlerinin dikkatini çeken Sacha Boey için Galatasaray istediği bonservis bedelini belirledi. Cim Bom pazarlıklarda elini güçlendirmek için yeni sözleşme imzalamak istediği yıldız oyuncuyla yaptığı görüşmelerde de yeni bir gelişme yaşandı.

Cim Bom takım içi transferden oldukça iyi yararlanmaya başladı. Sezon başında adı gönderilecekler listesinin en başında yer alan Sacha Boey bir anda bambaşka bir kimliğe büründü.

TEKLİFLERİN GELMESİ BEKLENİYOR

Geçen sezon başında sadece 1 milyon Euro bedelle transfer edilen Fransız sağ beke, 15 milyon Euro’luk fiyat biçildi. Galatasaray’daki performansını her geçen hafta yükselten ve Avrupa devlerinin dikkatini çekmeyi başaran 22 yaşındaki futbolcuya, ara transfer döneminde resmi teklifler gelmesi bekleniyor. Genç oyuncuyu elinden kaçırmak istemeyen Sarı-Kırmızılılar, yıldız futbolcu için istediği bonservis bedelini belirledi.

RAKAM DAHA DA ARTABİLİR

Galatasaray yönetimi, kapıyı 15 milyon Euro’dan açmanın yanı sıra yeni kontrat görüşmelerine de nokta koymaya hazırlanıyor. Boey ile bir süredir görüşme halinde olan ve büyük ölçüde mutabakat sağlayan Sarı-Kırmızılılar, ocak ayı itibarıyla imzaları atıp resmi açıklamayı yapmayı planlıyor. Kulübe yeni kaynaklar, zamlı yeni mukavele imzalanması halinde, kulübün bonservis talebini daha da yukarı çekebileceğini ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu