Süper Lig

Icardi’den Galatasaray’a cevap geldi! “Ben biraz daha…”

Galatasaray, Arjantinli futbolcu Mauro Icardi’yi takımda tutabilmek için müzakerelerini sürdürüyor. Galatasaray muhabiri Ali Naci Küçük, Mauro Icardi ile ilgili güncel bilgileri paylaştı.

Küçük’ün açıklamalarına göre, “Icardi yönetim ile görüşerek daha fazla tatil yapmak istediğini ve düşünmek için zamana ihtiyacı olduğunu belirtti. Galatasaray’ın teklifi, sponsor desteğiyle birlikte 7.5 milyon Euro seviyesinde. Şu anda olumsuz bir durum bulunmamakla birlikte, Suudi Arabistan’dan gelen bir teklif nedeniyle sürecin biraz daha uzaması muhtemel görünüyor.”

Küçük ayrıca, “Wanda Nara ve Icardi, Galatasaray’ı ve Türkiye’yi gerçekten seviyorlar. Ancak sosyal medyada Galatasaray’a olan sevgilerini dile getirmeleri ve taraftarların yorumlarına yanıt vermeleri, aslında pazarlık masasında ellerini güçlendirerek Galatasaray Kulübü üzerindeki baskıyı artırmayı amaçlıyorlar.” şeklinde konuştu.

“Wanda Nara, ‘Aslında Arabistan’a gitmek istemiyoruz. Masada 25 milyon Euro’luk bir teklif var. Ama siz de bir şeyler yapın ki biz burada kalmak isteyelim. Biraz daha fedakarlık yapın’ diyor. Wanda Nara, taraftarın sevgisiyle birlikte rakamı çift haneli bir seviyeye çıkarmayı hedefliyor.” şeklinde ifadelerini kullandı.

Galatasaray, Icardi’yi takımda tutmak için pazarlık masasında mücadele ederken, futbolcunun ve menajeri Wanda Nara’nın tercihlerini etkilemek adına çeşitli adımlar atmaya çalışıyor. Bu süreçte taraftarların desteğinin ve sevgisinin önemli bir rol oynadığı belirtiliyor. Transfer görüşmeleri ise hala devam etmekte ve sonuç henüz netlik kazanmamış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu