Diğer Haberler

İrfan Can Kahveci Beşiktaş Yolcusu!

Fenerbahçe’nin sözleşmesi 2025 yılında sona erecek olan İrfan Can Kahveci, taraftarların sürekli olarak ıslıklamasından bıktığı için takımdan ayrılmaya karar verdi. Kendisine uygun bir takım arayan yıldız oyuncu, menajerine talimat vererek transfer sürecini başlattı. Bu gelişmenin ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş devreye girerek İrfan Can’ı takımında görmek istediğini kulüp yönetimine bildirdi.

Fenerbahçe’de geçirdiği dönem sona eren İrfan Can Kahveci, taraftarlarla olan ilişkisinden dolayı mutsuz olduğunu ifade etti ve başka bir kulüpte forma giymek istediğini belirtti. Kendisini memnun eden ve sürekli olarak ilk 11’de yer alabileceği bir takıma gitme arzusuyla hareket eden İrfan Can Kahveci, menajerine transfer sürecini başlatması talimatını verdi.

İrfan Can’ın menajeri, yerli ve yabancı birçok takımla görüşmeleri başlattı. Bu görüşmelerden biri de Türkiye’den Beşiktaş ile yapıldı. Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’in, İrfan Can Kahveci’yi çok beğendiği ve kadrosunda görmek istediği bilgisi, transferin gerçekleşmesi için şartların zorlanacağını gösteriyor.

İrfan Can Kahveci, Beşiktaş’ta forma giyme fikrine “tamam” diyerek bu konuyu Fenerbahçe yönetimine iletti. Yıldız oyuncunun menajeri, Beşiktaş ile görüşmelere başladı ve transfer pazarlıklarına girişti.

Beşiktaş’ın İrfan Can Kahveci’yi kadrosuna katma isteğiyle başlayan transfer süreci, oyuncunun da bu fikre olumlu yanıt vermesiyle ivme kazandı. Fenerbahçe yönetimiyle yapılan görüşmeler sonucunda anlaşma sağlanması halinde, İrfan Can Kahveci’nin Beşiktaş’a transfer olması bekleniyor. Bu transfer, Türk futbolunda büyük yankı uyandırırken, Şenol Güneş’in takımını daha da güçlendirmek ve İrfan Can’ın yeteneklerinden yararlanmak için büyük bir adım olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu