Diğer Haberler

İrfan Can Transferini Bitiren Cümle

Galatasaray ve Fenerbahçe arasında yaşanan İrfan Can transferini sarı lacivertli takım bitirdi.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında pazar akşamı yaşanan “İrfan Can Kahveci” derbisi Fenerbahçe’nin zaferi ile sonuçlandı. İşte yaşananlar.

İlk teklifi Galatasaray yaptı. Fenerbahçe’nin araya girmesiyle birlikte Galatasaray, İrfan Can Kahveci için cumartesi günü yeni bir görüşme talep etti.

Bu kez görüşme Abdürrahim Albayrak’ın işyerinde gerçekleşecekti. Başkan Mustafa Cengiz ve sarı kırmızılı yönetim kurulu üyeleri, Göksel Gümüşdağ ile bir araya geldi. Teklifleri açıktı.

Fenerbahçe mi, Galatasaray mı? İrfan Can’ın yanıtı nettir:

Bana bu soruyu iki kulübün teklifleri eşit olduğunda sorun lütfen. O zaman karar veririm. Ama şu anda hangi kulübün teklifi Başakşehir’in menfaatlerine uygunsa ben kabul ederim.

İrfan Can’ın bu sözleri sonrası Fenerbahçe ile pazarlık başlar.

Ama tam olarak da anlaşma sağlanamaz. Bunu üzerine Başkan Göksel Gümüşdağ, Emre’ye;

Eğer İrfan Can Kahveci’yi almadan gitmem diyorsanız, Sayın Ali Koç ile konuş şartlar bu. Emre Belözoğlu telefonla Ali Koç’u arar. Koç saat 19.00’da Başakşehir Kulübü’ne gelir. Ve ağzından çıkan ilk cümle şu olur:

Hayırlı olsun deyip el sıkışmadan buradan ayrılmam. Dahası yanında bir de paket getirmiştir.

Paket açılır içinde İrfan Can Kahveci formaları çıkar. Koç, transferi bitireceğinden öylesine emindir ki, Fenerium formaları basmıştır bile. Sonuçta anlaşma sağlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu