Diğer Haberler

İsmail Kartal Sürprizi!

Tecrübeli teknik adam İsmail Kartal’ın A Milli Futbol Takımının başına getirilmesi için sosyal medyada kampanya başlatıldı.

İsmail Kartal’ın yeni adresinin neresi olacağı merak edilirken, taraftarlar başarılı hocayı A Milli Futbol Takımı’nın başında görmek istiyor. Sosyal medyada yapılan bir ankette futbolseverler, “İsmail Kartal’ın milli takımın başına gelmeli mi?” sorusuna yüzde 85 oranında evet cevabını verdi.

İSMAİL KARTAL BİRÇOK TEKLİF ALMIŞTI

Fenerbahçe’de geçirdiği başarılı dönemin ardından Sarı-Lacivertlilerden ayrılan İsmail Kartal, birçok teklif almasına rağmen bunları kabul etmemişti. Bir süre kabuğuna çekilen İsmail Kartal’ın yeni adresinin neresi olacağı merak konusu oldu.

SOSYAL MEDYADA ZİRVEDE

Öte yandan taraftarlar, milli takımda koltuğu sallanan Stefan Kuntz’un yerine İsmail Kartal’ın göreve getirilmesi için kampanya başlattı. Başarılı teknik direktörü trend topic listesinin en tepesine yerleştiren futbolseverler, İsmail Kartal’ın en doğru tercih olacağını belirtti.

YÜZDE 85 İSMAİL KARTAL

Bu arada sosyal medyada “İsmail Kartal’ın milli takımın başına gelmeli mi?” şeklinde açılan bir ankete yüzde 85 gibi ciddi bir oranla evet cevabının verildiği görüldü. TFF’nin yerli adaylar üzerinde yoğunlaştığı iddia edilirken, İsmail Kartal’a resmi teklif götürülüp götürülmeyeceği belirsizliğini koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu