Diğer Haberler

İsmail Yüksek İtalya Yolcusu!

Fenerbahçe’nin genç oyuncusu İsmail Yüksek, gösterdiği performansla Avrupa’dan birçok kulübün ilgi odağı haline geldi. İtalya’dan sürpriz bir takımın da genç oyuncu için nabız yokladığı öğrenildi.

Fenerbahçe’nin şampiyonluk yarışında olduğu için yönetim, transfer görüşmelerini sezon sonuna öteliyor. Ancak son olarak İtalyan ekibi Sassuolo’nun, İsmail Yüksek için sarı-lacivertli kulübün kapısını çalacağı söyleniyor.

Fenerbahçe ile 2027 yılına kadar sözleşmesi bulunan 24 yaşındaki oyuncu için Sassuolo’nun sezon sonunda transfer teklifi yapacağı ifade ediliyor. Ancak Fenerbahçe, daha önce Sassuolo’ya Kaan Ayhan ve Mert Müldür transferlerinde kolaylık göstermemişti ve İsmail Yüksek’i de düşük bir rakama satmayı düşünmüyor.

Fenerbahçe’nin minimum 7 milyon euro’luk bir talebi var. İsmail Yüksek’in geleceği ise bu nedenle büyük bir merak konusu haline geldi.

24 yaşındaki merkez orta sahanın potansiyeli, Avrupa kulüplerinin dikkatini çekmeyi başardı. İtalyan kulübü Sassuolo’nun, İsmail Yüksek’i transfer etmek için ne kadar ısrarcı olacağı ise henüz belli değil.

Fenerbahçe, İsmail Yüksek gibi yetenekli oyuncuların kulüpte kalmasını ve takımın başarısına katkı sağlamasını istiyor. Ancak genç oyuncunun performansı, Avrupa kulüplerinin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Sonuç olarak, İsmail Yüksek’in transferi için Sassuolo’nun ne kadar ısrarcı olacağı ve Fenerbahçe’nin taleplerinin karşılanıp karşılanmayacağı merak ediliyor. İsmail Yüksek’in geleceği ise Avrupa futbolu açısından oldukça parlak görünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu