Diğer Haberler

Jesus’un Yeni Hedefi 100 Milyon Euro

Bruno Fernandes, Ruben Dias ve Darwin Nunez gibi isimleri dünya futboluna kazandıran deneyimli teknik adam Jorge Jesus’un yeni hedefi belli oldu.

Fenerbahçe’nin Portekizli hocası Jesus; Osayi-Samuel, Ferdi Kadıoğlu, İsmail Yüksek, Attila Szalai, Diego Rossi, Arda Güler ve Miguel Crespo’nun değerlerini toplamda 100 milyon euro yapmayı hedefliyor.

BİRÇOK KULÜP İZLİYOR
Yaş ortalaması 23 olan 7 futbolcuyu İngiltere ve İtalya olmak üzere birçok Avrupa devlerinin scout ekibi yakından izliyor.

KASA DOLUP TAŞACAK
Jorge Jesus, bu 7 futbolcunun toplam değerlerini en az 100 milyon euro seviyesine yükseltmeyi hedefliyor. Sarı-lacivertli yönetim de gelen teklifleri bu baremde değerlendirip kulüp kasasını doldurmayı planlıyor. Değerini katlayacak olan bu 7 futbolcunun Jesus’un ilk 11’inin değişmez isimleri olması bekleniyor.

3 TRANSFERDEN 209 MİLYON EURO
Daha önce Jorge Jesus ile birlikte çalışan Bruno Fernandes, Sporting Lizbon’dan Manchester United’a 63 milyon euroya, Ruben Dias, Benfica’dan Manchester City’e 71 milyon euroya, Darwin Nunez ise Benfica’dan Liverpool’a 75 milyon euroya transfer olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu